Побутові нітратоміри для дому і ринку

Побутові нітрат-тестери і нітратометри - це прилади для вимірювання нітратів в продуктах харчування. Їх особливістю є простота і невибагливість в експлуатації, невеликі розміри і вага. Підходять для контролю свіжих овочів, фруктів. Не призначені для вимірювання соків, води, ковбас, сирів, сушки, маринадів та інших продуктів з кулінарною обробкою.

Побутовий нітрат-тестер ANMEZ Greentest
Ціна: 2400 грн.
(можна з ПДВ!)

Побутовий нітрат-тестер "Greentest"

ANMEZ "Greentest" ("Грінтест") - це нове покоління цифрових нітрат-тестерів, в яких застосовується той же принцип виміру, що і в "СОЕКС". Призначені для використання в побуті і оцінки вмісту нітратів в 57 найменуваннях овочів, фруктів (включаючи цитрусові), грибах і м'ясі. Відмітні особливості: сенсорний екран, невеликий корпус білого або чорного кольору, вбудований акумулятор. Завдяки внутрішньому магніту побутовий нітратомір "Грінтест" можна чіпляти на металеві поверхні (наприклад, холодильник). У приладі для кожного продукту задана гранично допустима концентрація нітратів, результати вимірів виводяться на екран у цифровому вигляді з рекомендаціями щодо придатності до вживання. У комплект входить: прилад для виміру нітратів, USB-шнур із зарядкою, інструкція і упаковка.

опис, відео               порівняти               як міряти?


  Побутовий нітрат-тестер СОЕКС NUC-019-1
Ціна: 2750 грн.

Побутовий нітрат-тестер "SOEKS"

"SOEKS" ("СОЕКС") NUC-019-1 - це перший цифровий нітрат-тестер на українському ринку, який з 2009 року кілька разів модернізувався. На даний час це зручний прилад з кнопковим управлінням, який призначений для оцінки вмісту нітратів в свіжих овочах, фруктах, м'ясі (всього 32 позиції). На відміну від нітрат-тестерів зі стрілочними індикаторами, в даному вимірнику на дисплеї відображується чисельне значення вмісту нітратів з підказками "норма", "незначне перевищення" або "небезпечно". Побутовий нітратометр живиться від 2 батарейок типу "ААА" (можна ставити акумулятори). У комплект входить: цифровий нітратомір, батарейкиї, інструкція і упаковка.

опис               порівняти               як міряти?


Побутовий нітрат-тестер з аналізатором води ANMEZ Greentest new
Ціна: 3180 грн.

Побутовий нітрат-тестер з аналізатором води "Greentest new" (2 в 1)

"Greentest new" ("Грінтест нью") - це розширена версія "Greentest". Прилад призначений для використання в побуті і контролю 2-х величин: вмісту нітратів в 57 найменуваннях продуктів і загальної мінералізації ("жорсткості") води. Відмітні особливості: сенсорний екран, невеликий корпус білого кольору, вбудований акумулятор, 2 вимірюваних щупа. Завдяки внутрішньому магніту нітратомір можна чіпляти на холодильник та інші металеві поверхні. У приладі для кожного продукту задана гранично допустима концентрація нітратів, результати вимірів виводяться на екран в цифровому вигляді з рекомендаціями по придатності до вживання. У комплект входить: прилад для виміру нітратів, USB-шнур із зарядкою, чохол, інструкція і упаковка.

опис              порівняти


Побутовий нітрат-тестер з дозиметром ANMEZ Greentest ECO
Ціна: 3180 грн.

Побутовий нітрат-тестер з дозиметром "Greentest ECO" (2 в 1)

"Greentest ECO" ("Грінтест ЕКО") розроблений в 2016 році і призначений для контролю 2-х величин: нітратів і навколишнього радіаційного фону. По суті, "Greentest ECO" - це модифікований нітрат-тестер "Greentest". У ньому аналогічні принципи виміру нітратів і збережені особливості попередника (сенсорний екран, вбудований магніт і акумулятор). Прилад може вимірювати нітрати в 57 найменуваннях продуктів, а радіаційне випромінювання - від будь-якого предмету без обмежень. При перевищенні встановлених порогів прилад подає звуковий та/або світловий сигнал. Колір корпусу - білий. В комплект входить: прилад, USB-шнур, зарядка, інструкція і упаковка.

опис               порівняти               як міряти?


Побутовий нітрат-тестер з дозиметром СОЕКС Екотестер
Ціна: 3950 грн.

Побутовий нітрат-тестер з дозиметром "Ecotester" (2 в 1)

"Ecotester" ("Екотестер") - це прилад 2 в 1. Призначений для виміру нітратів в свіжих овочах і фруктах (всього 32 види), а також для оцінки радіаційного фону і виявлення предметів, заражених радіоактивними елементами. Управляється 5 кнопками, розташованими на передній панелі. У частині виміру нітратів є повним аналогом нітрат-тестера "СОЕКС". Для виміру нітратів достатньо вибрати із списку потрібний продукт, проткнути його щупом розташованим в торці приладу і натиснути кнопку "ОК". Для виміру радіації достатньо вибрати відповідний режим роботи, піднести прилад до об'єкту і трохи почекати. При перевищенні порогу прилад подасть сигнал. Живиться від 2 батарейок типу "ААА" (можна використовувати акумулятори). У комплект входить: вимірювач нітратів і радіації, батарейки, інструкція і упаковка.

опис, відео               порівняти               як міряти?


Побутовий нітрат-тестер з дозиметром і аналізатором води ANMEZ Greentest ECO
Ціна: 4260 грн.

Побутовий нітрат-тестер з дозиметром і аналізатором води "Greentest ECO new" (3 в 1)

"Greentest ECO new" ("Грінтест ЭКО нью") розроблений в 2017 році і призначений для контролю 3-х величин: нітратів в продуктах харчування, вимірювання навколишнього радіаційного фону і загальної мінералізації ("жорсткості") води. Відмінна риса даної моделі - наявність в торці двох тонких вимірювальних щупів замість одного товстого. Принцип виміру нітратів і управління аналогічні попередникам. Є сенсорний екран, вбудований магніт, акумулятор. Новий "Грінтест ЕКО" вимірює нітрати в 57 найменуваннях продуктів, концентрацію солей у воді, радіацію - від будь-якого їстівного або неїстівного предмету. При перевищенні встановлених порогів подається звуковий та/або світловий сигнал. Колір корпусу - білий. В комплект входить: прилад, USB-шнур, зарядка, чохол, інструкція і упаковка.

опис               порівняти


Що можна поміряти побутовими нітрат-тестерами: ГДК,
мг/кг
VD2007 SOEKS Green-test Green-test new Green-test Eco Ecotester Green-test Eco new
Абрикос абрикос 60   +       +  
Ананас ананас 30     + + +   +
Апельсин апельсин 30     + + +   +
Кавун кавун 60 + + + + + + +
Баклажан баклажан 300 + + + + + + +
Банан банан 200   + + + + + +
Бенінказа (гарбуз) бенінказа 400     + + +   +
Болгарський (солодкий) перець перець 200 + + + + + + +
Броколі брокколи 2000     + + +   +
Виноград виноград 60   + + + + + +
Гай Лан (китайська броколі) гай лан 2000     + + +   +
Груша груша 60   + + + + + +
Джекфрут джекфрут 30     + + +   +
Диня дыня 90   + + + + + +
Імбір імбір 1300     + + +   +
Кабачок кабачок 400   + + + + + +
Карамболь карамболь 30     + + +   +
Капуста капуста 500/900* + + + + + + +
Капуста пекинська Пекинська капуста 2000     + + +   +
Капуста цвітна цвітна капуста 2000     + + +   +
Картопля картопля 250 + + + + + + +
Картопля пурпурна пурпурна картопля 250     + + +   +
Картопля солодка (батат) батат 250     + + +   +
Ківі ківі 60     + + +   +
Полуниця полуниця 100   + + + + + +
Кукурудза кукурудза 30     + + +   +
Лонган лонган 30     + + +   +
Цибуля ріпчата цибуля 80   + + + + + +
Цибуля порей (зелена) цибуля 600   + + + + + +
Люффа люффа 60     + + +   +
Манго манго 30     + + +   +
Мангостан мангостан 30     + + +   +
Морква морква 250/400* + + + + + + +
Нектарін нектарін 60   + + + + + +
Огірок огірок 150/400* + + + + + + +
Пак Чой пак чой 2000     + + +   +
Персик персик 60   + + + + + +
Пітайя пітайя 30     + + +   +
Помідор (томат) помідор 150/300* + + + + + + +
Редис редис 1500   + + + + + +
Редька редька 1000   + + + + + +
Салат салат 2000   +       +  
Салат латук латук 2000     + + +   +
Салат спаржевий спаржевий салат 2000     + + +   +
Буряк буряк 1400 + + + + + + +
Селера селера 2000     + + +   +
Спаржа спаржа 30     + + +   +
Слива слива 30     + + +   +
Таро (волосата картопля) таро 250     + + +   +
Гарбуз гарбуз 400     + + +   +
Гарбуз гіркий гіркий гарбуз 400     + + +   +
Хурма хурма 60   + + + + + +
Часник часник 70     + + +   +
Чой Сум чой сум 2000     + + +   +
Шанхайський овоч шанхайський овоч 2000     + + +   +
Яблуко яблуко 60   + + + + + +
Ямс ямс 850     + + +   +
Гриби гриби 40     + + +   +
М'ясо мясо 200   + + + + + +
Радіація радіація 30 мкР/год         + + +
Накопич. доза радіація 1 мЗв/рік         +   +
Загальна чистота води жорсткість води 500 ppm       +     +
"дитяча норма" дитяча норма 50   +       +  
* - значення ГДК для "пізднього" / "ранього" (тепличного) продукту

 

Професійні нітратоміри для лабораторії

Такий нітратомір може вимірювати концентрацію нітратів практично в будь-якій речовині і з гарною точністю. Проте для іон-селективних електродів, якими комплектуюься нітратоміри, повинен суворо дотримуватися температурний режим та умови зберігання, а сама проба повинна проходити спеціальну підготовку.

Професійний нітратомір Н-405
Ціна: 8250 грн.
(можна з ПДВ!)

Професійний нітратомір "Н-405"

Лабораторний нітратомір "Н-405" призначений для вимірювання показника концентрації нітратів, ЕРС, масової частки нітратів у воді і рідких пробах овочів, фруктів, соках, напоях, коктейлях. Додатково вимірює температуру навколишнього повітря. Нитратомер визначає концентрацію нітратів, як за стандартними методиками, так і в режимі експрес-аналізу. Працює від мережі 220В і від батарейки типу "Крона". Нітратомір "Н-405" є засобом офіційних вимірювань і підлягає державній повірці не рідше одного разу на рік. У комплект входить сам нітратомір, іонселективний і опорний електроди, батарейка, калібрувальні розчини, блок живлення, інструкція та упаковка.

опис               порівняти


детальніше можете подивитися на сайті brom.ua


Купити нітратомір (СОЕКС, Грінтест, Екотестер) у великих містах України: Дніпропетровськ, Запоріжжя, Київ, Кривий Ріг, Львів, Одеса, Харків. Доставим вимірювач нітратів (нітратомір) в обласні центри України: Вінниця, Житомир, Івано-Франківськ, Кіровоград, Луцьк, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці. Відправимо нітратомір, нітрат-тестер по Київській області та в інші міста України.