Побутові нітратоміри для дому і ринку

Побутові нітрат-тестери - це прилади для вимірювання нітратів в продуктах харчування. Їх особливістю є простота і невибагливість в експлуатації, невеликі розміри і вага. Підходять для контролю свіжих овочів, фруктів, грибів, м'яса. Не призначені для вимірювання соків, води, ковбас, сирів, сушки, маринадів та інших продуктів з кулінарною обробкою.

Увага! Пристрої для експрес аналізу вмісту нітратів в овочах і фруктах торгівельної марки "Greentest" мають Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи України, виданий Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Greentest
Ціна: 2400 грн.

Побутовий нітрат-тестер ANMEZ "Greentest"

ANMEZ "Greentest" ("Грінтест") - це нове покоління цифрових нітрат-тестерів, які призначені для домашнього використання. Визначає вміст нітратів в 61 найменуванні овочів, фруктів (включаючи цитрусові), грибах і м'ясі. Відмітні особливості: сенсорний екран, невеликий корпус білого кольору, вбудований акумулятор. Завдяки внутрішньому магніту побутовий нітратомір "Грінтест" можна чіпляти на металеві поверхні (наприклад, холодильник). У приладі для кожного продукту задана гранично допустима концентрація нітратів, результати вимірів виводяться на екран у цифровому вигляді з рекомендаціями щодо придатності до вживання. Мови інтерфейсу: українська, російська, англійська. У комплект входить: прилад для виміру нітратів, USB-шнур, зарядий блок, чохол, інструкція і упаковка.

опис, відео               порівняти               як міряти?


  NUC-019-1
Ціна: 2750 грн.

Побутовий нітрат-тестер "SOEKS"

"SOEKS" ("СОЕКС") NUC-019-1 - це перший цифровий нітрат-тестер на українському ринку, який з 2009 року кілька разів модернізувався. На даний час це зручний прилад з кнопковим управлінням, який призначений для оцінки вмісту нітратів в свіжих овочах, фруктах, м'ясі (всього 32 позиції). На відміну від нітрат-тестерів зі стрілочними індикаторами, в даному вимірнику на дисплеї відображується чисельне значення вмісту нітратів з підказками "норма", "незначне перевищення" або "небезпечно". Побутовий нітратометр живиться від 2 батарейок типу "ААА" (можна ставити акумулятори). Мова інтерфейсу: російська. У комплект входить: прилад, батарейки, інструкція і упаковка.

опис               порівняти               як міряти?


Ековізор-F2
Ціна: 3100 грн.

Побутовий нітрат-тестер з аналізатором води "Ековізор F2" (2 в 1)

"Ековізор Ф2" ("Ecovozor F2") - це новинка-конкурент моделі "Greentest new", призначений для контролю вмісту нітратів в продуктах харчування (включаючи свіжі офощи і фрукти, гриби, м'ясо, рибу) і загальної мінералізації ("якості") води. Конструктивна особливість даного пристрою - наявність в торці широкого вимірювального щупа, який забезпечує точніший вимір нітратів на різній глибині продукту. При знятті захисного ковпачка прилад автоматично переходить в режим виміру нітратів. Є сенсорний екран і кнопкове управління, вбудований акумулятор. Під час контролю жорсткості води на екрані відображується чисельний результат з характеризацією води ("м'яка", "жорстка" і т.п.). Колір корпусу - білий із зеленим наконечником. Мова інтерфейсу: російська. У комплект входить: прилад, USB-шнур, зарядка, інструкція і упаковка.

опис               порівняти


Greentest-2
Ціна: 3180 грн.

Побутовий нітрат-тестер з аналізатором води ANMEZ "Greentest new" (2 в 1)

ANMEZ "Greentest new" - це розширена версія "Greentest". Прилад призначений для використання в побуті і контролю 2-х величин: вмісту нітратів в 61 найменуванні продуктів і загальної мінералізації ("жорсткості") води. Відмітні особливості: сенсорний екран, невеликий корпус білого кольору, вбудований акумулятор, 2 вимірюваних щупа. Завдяки внутрішньому магніту нітратомір можна чіпляти на холодильник та інші металеві поверхні. У приладі для кожного продукту задана гранично допустима концентрація нітратів, результати вимірів виводяться на екран в цифровому вигляді з рекомендаціями по придатності до вживання. При контролі жорсткості води на екрані відображується чисельний результат з характеризацією води ("м'яка", "середня жорсткість", "досить жорстка", "жорстка" і "дуже жорстка"). Мови інтерфейсу: українська, російська, англійська. У комплект входить: прилад для виміру нітратів, USB-шнур із зарядкою, чохол, інструкція і упаковка.

опис              порівняти


Greentest ECO
Ціна: 3180 грн.

Побутовий нітрат-тестер з дозиметром ANMEZ "Greentest ECO" (2 в 1)

ANMEZ "Greentest ECO" ("Грінтест ЕКО") розроблений в 2016 році і призначений для контролю 2-х величин: нітратів і навколишнього радіаційного фону. По суті, "Greentest ECO" - це модифікований нітрат-тестер "Greentest". У ньому аналогічні принципи виміру нітратів і збережені особливості попередника (сенсорний екран, вбудований магніт і акумулятор). Прилад може вимірювати нітрати в 61 найменуванні продуктів, а радіаційне випромінювання - від будь-якого предмету без обмежень. При перевищенні встановлених порогів прилад подає звуковий та/або світловий сигнал. Колір корпусу - білий. Мови інтерфейсу: українська, російська, англійська. В комплект входить: прилад, USB-шнур, зарядка, чохол, інструкція і упаковка.

опис               порівняти               як міряти?


Екотестер
Ціна: 3950 грн.

Побутовий нітрат-тестер з дозиметром "Ecotester" (2 в 1)

"Ecotester" ("Екотестер") - це прилад 2 в 1. Призначений для виміру нітратів в свіжих овочах і фруктах (всього 32 види), а також для оцінки радіаційного фону і виявлення предметів, заражених радіоактивними елементами. Управляється 5 кнопками, розташованими на передній панелі. У частині виміру нітратів є повним аналогом нітрат-тестера "СОЕКС". Для виміру нітратів достатньо вибрати із списку потрібний продукт, проткнути його щупом розташованим в торці приладу і натиснути кнопку "ОК". Для виміру радіації достатньо вибрати відповідний режим роботи, піднести прилад до об'єкту і трохи почекати. При перевищенні порогу прилад подасть сигнал. Живиться від 2 батарейок типу "ААА" (можна використовувати акумулятори). Мова інтерфейсу: російська. У комплект входить: вимірювач нітратів і радіації, батарейки, інструкція і упаковка.

опис, відео               порівняти               як міряти?


Greentest ECO-3
Ціна: 4260 грн.

Побутовий нітрат-тестер з дозиметром і аналізатором води ANMEZ "Greentest ECO new" (3 в 1)

ANMEZ "Greentest ECO new" розроблений в 2017 році і призначений для контролю 3-х величин: нітратів в продуктах харчування, вимірювання навколишнього радіаційного фону і загальної мінералізації ("жорсткості") води. Відмінна риса даної моделі - наявність в торці двох тонких вимірювальних щупів замість одного товстого. Принцип виміру нітратів і управління аналогічні попередникам. Є сенсорний екран, вбудований магніт, акумулятор. Новий "Грінтест ЕКО" вимірює нітрати в 61 найменуванні продуктів, концентрацію солей у воді, радіацію - від будь-якого їстівного або неїстівного предмету. При перевищенні встановлених порогів подається звуковий та/або світловий сигнал. Під час виміру жорсткості води на екрані відображується чисельний результат з характеризацією води ("м'яка", "середня жорсткість", "досить жорстка", "жорстка" і "дуже жорстка"). Колір корпусу - білий. Мови інтерфейсу: українська, російська, англійська. В комплект входить: прилад, USB-шнур, зарядка, чохол, інструкція і упаковка.

опис               порівняти


Ековізор-F4
Ціна: 5200 грн.

Побутовий нітрат-тестер з дозиметром, аналізатором води і ЕМП-метром "Ековізор F4" (4 в 1)

"Ековізор Ф4" ("Ecovozor F4") - надійшов на український ринок зовсім недавно і, на даний час, є самим багатофункціональним приладом. Призначений для контролю 4-х величин: вмісту нітратів в продуктах харчування (включаючи свіжі офощи і фрукти, гриби, м'ясо, рибу), навколишнього радіаційного фону, загальної мінералізації ("якості") води, а також напруженості електромагнітного поля. Конструктивна особливість даної моделі - наявність в торці широкого вимірювального щупа, який забезпечує точніший вимір нітратів на різній глибині продукту. При знятті захисного ковпачка прилад автоматично переходить в режим виміру нітратів. Є сенсорний екран і кнопкове управління, вбудований акумулятор. При перевищенні встановленого порогу по рівню радіації подається звуковий і світловий сигнал. Під час контролю жорсткості води на екрані відображується чисельний результат з характеризацією води ("м'яка", "жорстка" і т.п.). Під час контролю електромагнітного випромінювання можна вибирати передвстановлені нормативи «житлова зона», «житлове приміщення» або «побутовий електроприлад». Колір корпусу - білий з чорним наконечником. Мова інтерфейсу: російська. У комплект входить: прилад, USB-шнур, зарядка, інструкція і упаковка.

опис               порівняти


Що можна поміряти побутовими нітрат-тестерами (кількість продуктів): ГДК,
мг/кг
Побутовий нітрат-тестер ANMEZ Greentest Побутовий нітрат-тестер СОЕКС NUC-019-1 Побутовий нітрат-тестер з аналізатором води Ековізор F2 Побутовий нітрат-тестер з аналізатором води ANMEZ Greentest new Побутовий нітрат-тестер з дозиметром ANMEZ Greentest eco Побутовий нітрат-тестер з дозиметром Екотестер Побутовий нітрат-тестер з дозиметром та аналізатором води ANMEZ Greentest eco new Побутовий нітрат-тестер з дозиметром, аналізатором води та ЕМП-метром Ековізор F4
(62) (32) (62) (61) (61) (32) (61) (62)
Абрикос абрикос 60 + + + + + + + +
Авокадо авокадо 60 +   + + +   + +
Ананас ананас 30 +   + + +   + +
Апельсин апельсин 30 +   + + +   + +
Кавун кавун 60 + + + + + + + +
Баклажан баклажан 300 + + + + + + + +
Банан банан 200 + + + + + + + +
Бенінказа (гарбуз) бенінказа 400 +     + +   +  
Болгарський (солодкий) перець перець 200 + + + + + + + +
Броколі брокколи 2000 +     + +   +  
Виноград виноград 60 + + + + + + + +
Гай Лан (китайська броколі) гай лан 2000 +     + +   +  
Грейпфрут грейпфрут 90     +         +
Груша груша 60 + + + + + + + +
Гуава гуава 60     +         +
Гуанабана гуанабана 60     +         +
Джекфрут (дуріан) джекфрут 30 +   + + +   + +
Диня звичайна диня 90 + + + + + + + +
Диня мускатна диня мускатна 150     +         +
Імбір імбір 1300 +   + + +   + +
Кабачок кабачок 400 + + + + + + + +
Карамболь карамболь 30 +     + +   +  
Капуста капуста 500/900* + + + + + + + +
Капуста пекинська Пекинська капуста 2000 +     + +   +  
Капуста цвітна цвітна капуста 2000 +   + + +   + +
Картопля картопля 250 + + + + + + + +
Картопля пурпурна (віталот) пурпурна картопля 250 +     + +   +  
Картопля солодка (батат) батат 250 +   + + +   + +
Ківі ківі 60 +     + +   +  
Полуниця полуниця 100 + + + + + + + +
Кукурудза кукурудза 30 +   + + +   + +
Лайм лайм 90     +         +
Лимон лимон 60     +         +
Лічі лічі 60 +   + + +   + +
Лонган лонган 30 +   + + +   + +
Цибуля ріпчата цибуля 80 + + + + + + + +
Цибуля порей (зелена) цибуля 600 + + + + + + + +
Люффа люффа 60 +     + +   +  
Манго манго 30 +   + + +   + +
Мангостан мангостан 30 +   + + +   + +
Мандарин мандарин 60     +         +
Морква морква 250/400* + + + + + + + +
Нектарін нектарін 60 + + + + + + + +
Огірок огірок 150/400* + + + + + + + +
Пак Чой пак чой 2000 +     + +   +  
Папайя папайя 150     +         +
Персик персик 60 + + + + + + + +
Пітайя (пітахайя) пітайя 30 +   + + +   + +
Помідор (томат) помідор 150/300* + + + + + + + +
Рамбутан рамбутан 60     +         +
Редис редис 1500 + + + + + + + +
Редька редька 1000 + + + + + + + +
Салат салат 2000   + +     +   +
Салат латук латук 2000 +     + +   +  
Салат спаржевий спаржевий салат 2000 +     + +   +  
Саподіла саподіла 60     +         +
Буряк буряк 1400 + + + + + + + +
Селера селера 2000 +     + +   +  
Спаржа спаржа 30 +     + +   +  
Слива слива 30 +   + + +   + +
Таро (волосата картопля) таро 250 +     + +   +  
Гарбуз гарбуз 400 +     + +   +  
Гарбуз гіркий гіркий гарбуз 400 +     + +   +  
Хурма хурма 60 + + + + + + + +
Черешня черешня 50 +     + +   +  
Часник часник 70 +   + + +   + +
Чой Сум чой сум 2000 +     + +   +  
Шанхайський овоч шанхайський овоч 2000 +     + +   +  
Яблуко яблуко 60 + + + + + + + +
Ямс ямс 850 +     + +   +  
Гриби / шамп. гриби 40 +   + + +   + +
М'ясо мясо 200 + + + + + + + +
Риба риба 200

+

  +         +
Радіація радіація 30 мкР/год         + + + +
Накопич. доза радіація 1 мЗв/рік         +   + +
Електро-магнітне випром-ня электромагнитное излучение -               +
Загальна чистота води жорсткість води 500 ppm     + +     + +
"дитяча норма" дитяча норма 50   + +     +   +
* - значення ГДК для "пізднього" / "ранього" (тепличного) продукту

 

Професійні нітратоміри для лабораторії (1 модель)

Такий нітратомір може вимірювати концентрацію нітратів практично в будь-якій речовині і з гарною точністю. Проте для іон-селективних електродів, якими комплектуюься нітратоміри, повинен суворо дотримуватися температурний режим та умови зберігання, а сама проба повинна проходити спеціальну підготовку.

Н-405
Ціна: 8250 грн.
(можна з ПДВ!)

Професійний нітратомір "Н-405"

Лабораторний нітратомір "Н-405" призначений для вимірювання показника концентрації нітратів, ЕРС, масової частки нітратів у воді і рідких пробах овочів, фруктів, соках, напоях, коктейлях. Додатково вимірює температуру навколишнього повітря. Нитратомер визначає концентрацію нітратів, як за стандартними методиками, так і в режимі експрес-аналізу. Працює від мережі 220В і від батарейки типу "Крона". Нітратомір "Н-405" є засобом офіційних вимірювань і підлягає державній повірці не рідше одного разу на рік. У комплект входить сам нітратомір, іонселективний і опорний електроди, батарейка, калібрувальні розчини, блок живлення, інструкція та упаковка.

опис               порівняти

Купити нітратомір або нітрат-тестер СОЕКС, Грінтест, Екотестер, Ековізор можна в нашому магазині в Києві. Також можна замовити доставку вимірювача нітратів в будь-яке місто України, включаючи Дніпро, Запоріжжя, Кривий ріг, Львів, Одесу, Харків, а також Вінницю, Житомир, Івано-Франківськ, Луцьк, Миколаїв, Полтаву, Рівно, Суми, Тернопіль, Ужгород, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та ін.