Побутовий нітрат-тестер з дозиметром і аналізатором води "Greentest Eco new" (3 в 1)

Побутовий нітрат-тестер з дозиметром і аналізатором води ANMEZ Greentest ECO new
Ціна: 4260 грн.


"Greentest ECO new" - це найновіша модель 2017 року, призначена для використання в домашніх умовах, і в який, окрім основної функції виміру нітратів, були додані ще 3 функції: оцінка навколишнього радіаційного фону, підрахунок сумарної (накопиченої) дози та вимірювання загального солевмісту (мінералізації) води.

Greentest ECO new вигляд збоку  Greentest ECO new вигляд ззаду  Висновок на Greentest (Україна)
клікніть по картинці, щоб збільшити зображенння

Конструктивно складається з моноблоку з кольоровим сенсорним дисплеєм. В нижній частині розташований знімний ковпачок, що закриває два гострих вимірювальних щупа. У верхній частині корпусу розташована кнопка включення. Живлення приладу здійснюється від вбудованого акумулятора. Додаткова властивість - вбудований магніт, завдяки якому прилад можна чіпляти на металеву поверхню. Передбачено автоматичне відключення живлення при тривалому простоюванні. У комплект входить сам прилад, USB-шнур з зарядним блоком, чохол, інструкція, коробка.

Вимірювальні зонди Greentest ECO new  Кнопка включення Greentest ECO new  Комплект Greentest ECO new
клікніть по картинці, щоб збільшити зображенння

Нітрат-тестер дозволяє проводити виміри в 61 виді овочів, фруктів, м'ясі і грибах, включаючи: абрикос, авокадо, ананас, кавун, баклажан, банан, батат, брокколі, виноград, грушу, джекфрут, диню, імбир, кабачок, капусту (в т.ч. пекінську і кольорову), карамболу, картоплю, ківі, полуницю, кукурудзу, лічі, цибуля (зелена і ріпчаста), лонган, люффу, манго, моркву, огірок, персик, перець солодкий, пітайю, помідор, редис, редьку, салат, буряк, селеру, сливу, спаржу, таро, гарбуз, хурму, цитрусові (апельсин), черешня, часник, яблуко, ямс і ін. Для виміру ніратов досить включити прилад, зайти в розділ "овочі", "фрукти" або "м'ясо", вибрати продукт, увіткнути в нього щупи і почати тест.

головне меню   вибір продукту   запуск вимірювання

Через декілька секунд результат вимірювання (в мг/кг) відобразиться на екрані в одному з трьох видів.

нітрати в нормі  незначне перевищення  значне перевищення

Для виміру радіації досить увійти до меню "Радіація", запустити процес виміру і піднести прилад як можна ближче до предмету, що Вас цікавить (для отримання достовірного результату потрібно чекати, поки прилад набере статистику). Весь цей час на екрані безперервно відображуватиметься поточне значення радіаційного фону і накопиченої дози і буде виводитися відповідне повідомлення. При необхідності поріг попередження може бути змінений користувачем.

екран дозиметра

Для виміру загальної мінералізації води достатньо зайти у відповідний розділ меню, занурити вимірювальні щупи у воду і почати тест. Через декілька секунд результат виміру відображуватиметься на екрані.

екран аналізатора води

Вимірювач загальної мінералізації води (інші назви: солемір або TDS-метр (Total Dissolved Solids)) призначений для виміру загальної кількості розчинених часток (рівня вмісту солей) у питній воді. З його допомогою можна ефективно діагностувати роботу очисних систем і побутових фільтрів, у т.ч. перевіряти працездатність систем зворотного осмосу. Чим вище виміряне значення TDS, тобто загальної мінералізації, тим більше у воді домішок.

Технічні параметри з інструкції

Параметр Значення
Вимірювані продукти 61 шт.
Тип індикації цифрова
Вимірювані концентрації нітратів 0...10000 мг/кг
Похибка вимірювання нітратів 10%
Діапазон виміру потужності дози 0...9.99 мкЗв/год
Діапазон виміру накопиченої дози 0...9.99 мЗв
Діапазон виміру загальної мінералізації води 0...999 ppm
К-ть батарей (типорозмір) вбудований акумулятор
Розміри 122х52х14 мм
Вага 90 г
Гарантія 12 міс.

порівняти з іншими нітратомірами