Нітрат-тестер з дозиметром, TDS-метром, ЕМП-метром SOEKS "Ековізор-F4" (нітрати + радіація + тестер жорсткості води + електромагнітне випромінення)

Ековізор-F4

Ціна: 5200 грн.
Наявність: немає

SOEKS "Ековізор-F4" включає в себе наступні функції:

- визначення нітратів в свіжих овочах, фруктах, грибах, м'ясі, рибі;
- оцінка радіаційного фону та підрахунок сумарної (накопиченої) дози;
- вимірювання жорсткості (загального солевмісту, мінералізації) води;
- вимірювання рівня електромагнітного випромінення від побутових приладів.

Додатково прилад відображує поточний час та навколишню температуру.

   
клікніть по картинці, щоб збільшити зображення

Конструктивно "Ековізор-F4" є моноблоком з трьома кнопками управління і кольоровим сенсорним дисплеєм. У нижній частині розташований знімний ковпачок, що закриває вимірювальний щуп. Живлення приладу здійснюється від двох акумуляторів "АА" типу. Передбачено автоматичне відключення живлення при тривалому простоюванні, а також ряд інших налаштувань, включаючи одиниці виміру, яскравість екрану, звук, тривожні пороги по радіаційному фону та дозі. Мови інтерфейсу: російська. У комплект входить сам прилад, USB-шнур з зарядним блоком, інструкція, коробка.

Вимірювання нітратів:

"Ековізор-F4" може визначати нітрати у більш ніж 60 видах овочів, фруктів, грибах, м'ясі та рибі, включаючи: абрикос, авокадо, ананас, кавун, баклажан, банан, батат, брокколі, виноград, грушу, джекфрут, диню, імбир, кабачок, капусту (у т.ч. пекінську і кольорову), карамболу, картоплю, ківі, полуницю, кукурудзу, лічі, цибулю, лонган, люффу, манго, моркву, огірок, персик, перець, пітайю, помідор, редис, редьку, салат, буряк, селеру, сливу, спаржу, таро, гарбуз, хурму, цитрусові, черешню, часник, яблуко, ямс та ін. Для вимірювання нітратов достатньо включити прилад, зняти захисний ковпачок, зайти у відповідний розділ меню, вибрати продукт, увіткнути в нього щуп і почати тест.

   
клікніть по картинці, щоб збільшити зображення

Через декілька секунд результат вимірювання відобразиться на екрані разом з одним з 3-х повідомлень: "Вміст нітратів у нормі", "Незначне перевищення норми" або "Значне перевищення норми". Якщо вміст нітратів незначний (менше 10 мг/кг) на экран виводиться значення "менше 10". Норма вмісту нітратів вказана в приладі і для кожного продукту своя.

Вимірювання радіації:

Для вимірювання радіації достатньо увімкнути прилад, увійти до меню "Радіація" і піднести прилад якомога ближче до предмету, що Вас цікавить (для отримання достовірного результату потрібно трохи почекати, поки набереться статистика).

   
клікніть по картинці, щоб збільшити зображення

Весь цей час на екрані позмінно буде відображуватися поточне значення радіаційного фону і накопиченої дози (перемикання кнопкою "доза/фон") і буде виводитися відповідне повідомлення ("радіаційний фон у нормі", "підвищений радіаційний фон" або "небезпечний радіаційний фон"). При необхідності поріг попередження може бути змінений користувачем. Норма в Україні - до 0.3 мкЗв/год.

Вимірювання жорсткості води:

Для вимірювання загальної мінералізації (жорсткості) води достатньо включити прилад, зняти захисний ковпачок, зайти у відповідний розділ меню, занурити вимірювальний щуп у воду і почати тест. Через декілька секунд результат виміру відобразиться на екрані з відповідним повідомленням ("м'яка вода", "вода середньої жорсткості", "жорстка вода").

 
клікніть по картинці, щоб збільшити зображення

За допомогою такого вимірювання можна діагностувати роботу очисних систем і побутових фільтрів, у т.ч. перевіряти працездатність систем зворотного осмосу. Чим вище виміряне значення, тим більше у воді солевих домішок. Норма - близько 100 ррм.

Вимірювання електромагнітного поля:

Вбудований вимірювач напруженості електромагнітного поля дозволяє оперативно оцінювати рівень "електромагнітної чистоти" приміщення і робочого місця. Для цього потрібно включити прилад, зайти у відповідний розділ меню і вибрати норматив з яким порівнюватимуться показання приладу ("житлове приміщення", "житлова зона" або "побутова техніка").

 
клікніть по картинці, щоб збільшити зображення

Величина електричної та магнітної компоненти поля відобразиться на екрані майже миттєво.

Основні технічні характеристики "Ековізор-F4":

Параметр Значення
Вимірювані продукти більше 60 шт.
Тип індикації цифрова
Вимірювані концентрації нітратів 20...5000 мг/кг
Діапазон виміру потужності дози 0...1000 мкЗв/год
Діапазон виміру накопиченої дози 0...1000 мЗв
Діапазон виміру жорсткості води 0...5000 ppm
Діапазон виміру електромагнітного поля 20...5000 А/м, 10...5000 В/м
Тип живлення Акумулятори "АА" (2 шт.)
Розміри 147х54х21 мм
Вага 95 г
Гарантія 12 міс.