Побутовий нітрат-тестер з дозиметром, аналізатором води та ЕМП-метром "Ековізор F4" (4 в 1)

Побутовий нітрат-тестер з дозиметром, аналізатором води та ЕМП-метром Ековізор F4
Ціна: 5200 грн.


"Ековізор F4" - на теперішній час це найбільш функціональний прилад. Використовується в побуті і призначений для оцінки концентрації нітратів в свіжих овочах, фруктах, грибах, м'ясі, рибі, виміру радіаційного фону, загального солевмісту (мінералізації) води, а також виміру електромагнітного поля. Під час контролю нітратів не застосовується для соків, маринадів або продуктів, які прошлі кулінарну обробку.

Ековізор F4 вигляд спереду  Ековізор F4 вигляд ззаду
клікніть по картинці, щоб збільшити зображення

Конструктивно складається з моноблока з трьома кнопками і кольоровим сенсорним дисплеєм. У нижній частині розташований знімний ковпачок, що закриває гострий вимірювальний щуп. Живлення приладу здійснюється від вбудованого акумулятора. Передбачено автоматичне відключення живлення при тривалому простоюванні. Основний колір корпусу - білий із чорним. У комплект входить сам прилад, USB-шнур із зарядним блоком, інструкція, коробка.

Нітрат-тестер дозволяє проводити вимір в 62 видах овочів, фруктів, грибах, м'ясі та рибі, включаючи: абрикосу, авокадо, ананас, апельсин, кавун, баклажан, банан, батат, виноград, грейпфрут, грушу, гуаву, гуанабану, джекфрут, диню (звичайну і мускатну), імбир, кабачок, капусту (у т.ч. цвітну), картоплю, полуницю, кукурудзу, лайм, лимон, лічі, лонган, лук (зелений і ріпчастий), манго, мангостан, мандарин, моркву, нектарин, огірок, папайю, персик, перець солодкий, пітайю, помідор, рамбутан, редис редьку, салат, саподіллу, буряк, сливу, хурму, черешню, часник, яблуко та ін. Для виміру ніратов достатньо включити прилад, зайти у відповідний розділ, вибрати продукт, увіткнути в нього щуп і почати тест. Через декілька секунд результат виміру відобразиться на екрані.

екран нітрат-тестера

Для виміру радіації достатньо увійти до меню "Радіація", запустити процес виміру, піднести прилад як можна ближче до предмету, що Вас цікавить і трохи почекати (поки прилад набере статистику). Весь цей час на екрані безперервно відображуватиметься поточне значення радіаційного фону і накопиченої дози і буде виводитися відповідне повідомлення. При необхідності поріг попередження може бути змінений користувачем.

вимірювання радіації

Для виміру жорсткості води достатньо зайти у відповідний розділ меню, занурити вимірювальний щуп у воду і почати тест. Через декілька секунд результат виміру відобразиться на екрані.

екран аналізатора води

Вимірник загальної мінералізації (жорсткості) води призначений для виміру загальної кількості розчинених часток (рівня вмісту солей) в питній воді. З його допомогою можна ефективно діагностувати роботу очисних систем і побутових фільтрів, в т.ч. перевіряти працездатність систем зворотного осмосу. Чим вище виміряне значення TDS, тобто загальній мінералізації, тим більше у воді домішок.

Вбудований вимірник напруженості електромагнітного поля дозволяє оперативно оцінювати рівень "електромагнітної чистоти" приміщення або робочого місця. Для цього достатньо просто зайти у відповідний розділ меню і вибрати норматив з яким порівнюватимуться показання приладу.

екран емп-метра

Технічні параметри з інструкції

Параметр Значення
Вимірювані продукти 62 шт.
Тип індикації цифрова
Вимірювані концентрації нітратів 20...5000 мг/кг
Похибка вимірювання нітратів 12%
Діапазон виміру потужності дози 0...1000 мкЗв/год
Діапазон виміру накопиченої дози 0...1000 мЗв
Діапазон виміру загальної мінералізації води 0...1999 ppm
К-ть батарей (типорозмір) вбудований акумулятор
Розміри 147х54х21 мм
Вага 95 г
Гарантія 12 міс.

порівняти з іншими нітратомірами