Побутовий нітрат-тестер з дозиметром "Greentest Eco" (2 в 1)

Побутовий нітрат-тестер з дозиметром ANMEZ Greentest EKO
Ціна: 3180 грн.


"Greentest ECO" - це модифікований "Greentest", призначений для використання в домашніх умовах, і в який, окрім основної функції виміру нітратів, були додані 2 функції: оцінка навколишнього радіаційного фону і підрахунок сумарної (накопиченої) дози.

Greentest ECO вигляд збоку  Greentest ECO вигляд ззаду  Висновок на Greentest (Україна)
клікніть по картинці, щоб збільшити зображенння

Конструктивно складається з моноблока з кольоровим сенсорним дисплеєм. В нижній частині розташований знімний ковпачок, що закриває гострий вимірювальний щуп. У верхній частині корпусу розташована кнопка включення. Живлення приладу здійснюється від вбудованого акумулятора. Додаткова властивість - вбудований магніт, завдяки якому прилад можна чіпляти на металеву поверхню. Передбачено автоматичне відключення живлення при тривалому простоюванні. У комплект входить сам "Грінтест ЕКО", USB-шнур з зарядним блоком, чохол, інструкція, коробка.

Вимірювальний зонд Greentest ECO  Кнопка включення Greentest ECO  Упаковка від Greentest ECO
клікніть по картинці, щоб збільшити зображенння

Нітрат-тестер дозволяє проводити виміри в 61 виді овочів, фруктів, м'ясі і грибах, включаючи: абрикос, авокадо, ананас, кавун, баклажан, банан, батат, брокколі, виноград, грушу, джекфрут, диню, імбир, кабачок, капусту (в т.ч. пекінську і кольорову), карамболу, картоплю, ківі, полуницю, кукурудзу, лічі, цибулю (зелену і ріпчасту), лонган, люффу, манго, моркву, огірок, персик, перець солодкий, пітайю, помідор, редис, редьку, салат, буряк, селеру, сливу, спаржу, таро, гарбуз, хурму, цитрусові (апельсин), черешню, часник, яблуко, ямс і ін. Для виміру ніратов досить включити прилад, зайти в розділ "овочі", "фрукти" або "м'ясо", вибрати продукт, увіткнути в нього щуп і почати тест.

головне меню   вибір продукту   запуск вимірювання

Через декілька секунд результат вимірювання (в мг/кг) відобразиться на екрані в одному з трьох видів.

нітрати в нормі  незначне перевищення  значне перевищення

Для виміру радіації досить увійти до меню "Радіація", запустити процес виміру і піднести прилад як можна ближче до предмету, що Вас цікавить (для отримання достовірного результату потрібно чекати, поки прилад набере статистику). Весь цей час на екрані безперервно відображуватиметься поточне значення радіаційного фону і накопиченої дози і буде виводитися відповідне повідомлення. При необхідності поріг попередження може бути змінений користувачем.

екран дозиметра

Технічні параметри з інструкції

Параметр Значення
Вимірювані продукти 61 шт.
Тип індикації цифрова
Вимірювані концентрації нітратів 0...10000 мг/кг
Похибка вимірювання нітратів 10%
Діапазон виміру потужності дози 0...9.99 мкЗв/год
Діапазон виміру накопиченої дози 0...9.99 мЗв
К-ть батарей (типорозмір) вбудований акумулятор
Розміри 122х52х14 мм
Вага 90 г
Гарантія 12 міс.

порівняти з іншими нітратомірами