Нітрат-тестер з дозиметром (2 в 1) ANMEZ "Greentest-Eco 4" (нітрати + радіація)

Greentest-Eco 4

Ціна: 3180 грн.
Наявність: так

ANMEZ "Greentest-Eco 4" включає в себе наступні функції:

- визначення нітратів в свіжих овочах, фруктах, грибах, м'ясі, рибі;
- оцінка радіаційного фону та підрахунок сумарної (накопиченої) дози.

   
клікніть по картинці, щоб збільшити зображення

Конструктивно "Greentest-Eco 4" є моноблоком з кольоровим сенсорним дисплеєм. В нижній частині розташований знімний ковпачок, що закриває гострий вимірювальний щуп. У верхній частині корпусу розташована кнопка включення. Живлення приладу здійснюється від вбудованого акумулятора. Додаткова властивість - вбудований магніт, завдяки якому прилад можна чіпляти на металеву поверхню. Передбачено автоматичне відключення живлення при тривалому простоюванні, а також декілька інших налаштувань, включаючи одиниці вимірювання Зіверт/Рентген, гучність. Мови інтерфейсу: українська, російська, англійська. У комплект входить сам прилад, USB-шнур з зарядним блоком, чохол, інструкція, коробка.


клікніть по картинці, щоб збільшити зображення

Пристрій має Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи України, виданий Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Вимірювання нітратів:

"Greentest-Eco 4" може визначати нітрати у більш ніж 60 видів овочів, фруктів, грибах, м'ясі та рибі, включаючи: абрикос, авокадо, ананас, кавун, баклажан, банан, батат, брокколі, виноград, грушу, джекфрут, диню, імбир, кабачок, капусту (в т.ч. пекінську і кольорову), карамболу, картоплю, ківі, полуницю, кукурудзу, лічі, цибулю, лонган, люффу, манго, моркву, огірок, персик, перець, пітайю, помідор, редис, редьку, салат, буряк, селеру, сливу, спаржу, таро, гарбуз, хурму, цитрусові, черешню, часник, яблуко, ямс та ін. Перелік продуктів постійно доповнюється.

   
клікніть по картинці, щоб збільшити зображення

Для вимірювання нітратів достатньо включити прилад, зайти в розділ "овочі", "фрукти", "м'ясо" або "риба", вибрати продукт, увіткнути в нього щуп і почати тест. Через декілька секунд результат вимірювання відобразиться на екрані разом з одним з 3-х повідомлень: "Перевірено, вміст нітратів у нормі", "Увага, вміст нітратів підвищений" або "Обережно, вміст нітратів надмірний". Якщо вміст нітратів незначний (менше 30 мг/кг) на экран виводиться значення "<30". Норма вмісту нітратів вказана в приладі і для кожного продукту своя.

Вимірювання радіації:

Для вимірювання радіації достатньо увійти до меню "Радіація" і піднести прилад якомога ближче до предмету, що Вас цікавить (для отримання достовірного результату потрібно трохи почекати, поки набереться статистика).

 
клікніть по картинці, щоб збільшити зображення

Весь цей час на екрані безперервно відображуватиметься поточне значення радіаційного фону і накопиченої дози і буде виводитися відповідне повідомлення ("радіаційний фон у нормі", "радіаційний фон підвищений" або "радіаційний фон небезпечний"). Норма в Україні - до 0.3 мкЗв/год.

Основні технічні характеристики "Greentest-Eco 4":

Параметр Значення
Вимірювані продукти більше 60 шт.
Тип індикації цифрова
Вимірювані концентрації нітратів 0...10000 мг/кг
Діапазон виміру потужності дози 0...9.99 мкЗв/год
Діапазон виміру накопиченої дози 0...9.99 мЗв
Діапазон виміру жорсткості води -
Діапазон виміру електромагнітного поля -
Тип живлення вбудований акумулятор
Розміри 122х52х14 мм
Вага 90 г
Гарантія 12 міс.