Нітрат-тестер з TDS-метром SOEKS "Ековізор-F2" (нітрати + тестер жорсткості води)

Ековізор-F2

Ціна: 3100 грн.
Наявність: немає

SOEKS "Ековізор-F2" включає в себе наступні функції:

- визначення нітратів в свіжих овочах, фруктах, грибах, м'ясі, рибі;
- вимірювання жорсткості (загального солевмісту, мінералізації) води.

Додатково прилад відображує поточний час та навколишню температуру.

   
клікніть по картинці, щоб збільшити зображення

Конструктивно "Ековізор-F2" є моноблоком з трьома кнопками управління і кольоровим сенсорним дисплеєм. У нижній частині розташований знімний ковпачок, що закриває вимірювальний щуп. Живлення приладу здійснюється від двох акумуляторів "АА" типу. Передбачено автоматичне відключення живлення при тривалому простоюванні, а також ряд інших налаштувань, включаючи яскравість екрану, звук. Мови інтерфейсу: російська. У комплект входить сам прилад, USB-шнур з зарядним блоком, інструкція, коробка.

Вимірювання нітратів:

"Ековізор-F2" може визначати нітрати у більш ніж 60 видах овочів, фруктів, грибах, м'ясі та рибі, включаючи: абрикос, авокадо, ананас, кавун, баклажан, банан, батат, брокколі, виноград, грушу, джекфрут, диню, імбир, кабачок, капусту (у т.ч. пекінську і кольорову), карамболу, картоплю, ківі, полуницю, кукурудзу, лічі, цибулю, лонган, люффу, манго, моркву, огірок, персик, перець, пітайю, помідор, редис, редьку, салат, буряк, селеру, сливу, спаржу, таро, гарбуз, хурму, цитрусові, черешню, часник, яблуко, ямс та ін. Для вимірювання нітратов достатньо включити прилад, зняти захисний ковпачок, зайти у відповідний розділ меню, вибрати продукт, увіткнути в нього щуп і почати тест.

   
клікніть по картинці, щоб збільшити зображення

Через декілька секунд результат вимірювання відобразиться на екрані разом з одним з 3-х повідомлень: "Вміст нітратів у нормі", "Незначне перевищення норми" або "Значне перевищення норми". Якщо вміст нітратів незначний (менше 10 мг/кг) на экран виводиться значення "менше 10". Норма вмісту нітратів вказана в приладі і для кожного продукту своя.

Вимірювання жорсткості води:

Для вимірювання загальної мінералізації (жорсткості) води достатньо включити прилад, зняти захисний ковпачок, зайти у відповідний розділ меню, занурити вимірювальний щуп у воду і почати тест. Через декілька секунд результат виміру відобразиться на екрані з відповідним повідомленням ("м'яка вода", "вода середньої жорсткості", "жорстка вода").

 
клікніть по картинці, щоб збільшити зображення

За допомогою такого вимірювання можна діагностувати роботу очисних систем і побутових фільтрів, у т.ч. перевіряти працездатність систем зворотного осмосу. Чим вище виміряне значення, тим більше у воді солевих домішок. Норма - близько 100 ррм.

Основні технічні характеристики "Ековізор-F2":

Параметр Значення
Вимірювані продукти більше 60 шт.
Тип індикації цифрова
Вимірювані концентрації нітратів 20...5000 мг/кг
Діапазон виміру потужності дози -
Діапазон виміру накопиченої дози -
Діапазон виміру жорсткості води 0...5000 ppm
Діапазон виміру електромагнітного поля -
Тип живлення Акумулятори "АА" (2 шт.)
Розміри 147х54х21 мм
Вага 95 г
Гарантія 12 міс.