Побутовий нітрат-тестер з аналізатором води "Ековізор F2" (2 в 1)

Побутовий нітрат-тестер з аналізатором води Ековізор F2
Ціна: 3100 грн.


"Ековізор F2" використовується в побуті і призначений для оцінки концентрації нітратів в свіжих овочах, фруктах, грибах, м'ясі, рибі, а також для виміру загального солевмісту (мінералізації) води. Не застосовується для соків, маринадів або продуктів, які прошлі кулінарну обробку.

Ековізор F2 вигляд спереду  Ековізор F2 вигляд ззаду
клікніть по картинці, щоб збільшити зображення

Конструктивно складається з моноблока з трьома кнопками і кольоровим сенсорним дисплеєм. У нижній частині розташований знімний ковпачок, що закриває гострий вимірювальний щуп. Живлення приладу здійснюється від вбудованого акумулятора. Передбачено автоматичне відключення живлення при тривалому простоюванні. Основний колір корпусу - білий із зеленим. У комплект входить сам прилад, USB-шнур із зарядним блоком, інструкція, коробка.

Нітрат-тестер дозволяє проводити вимір в 62 видах овочів, фруктів, грибах, м'ясі та рибі, включаючи: абрикосу, авокадо, ананас, апельсин, кавун, баклажан, банан, батат, виноград, грейпфрут, грушу, гуаву, гуанабану, джекфрут, диню (звичайну і мускатну), імбир, кабачок, капусту (у т.ч. кольорову), картоплю, полуницю, кукурудзу, лайм, лимон, лічі, лонган, лук (зелений і ріпчастий), манго, мангостан, мандарин, моркву, нектарин, огірок, папайю, персик, перець солодкий, пітайю, помідор, рамбутан, редис редьку, салат, саподіллу, буряк, сливу, хурму, черешню, часник, яблуко та ін. Для виміру ніратов достатньо включити прилад, зайти у відповідний розділ, вибрати продукт, увіткнути в нього щуп і почати тест.  Через декілька секунд результат виміру відобразиться на екрані.

екран нітрат-тестера

Для виміру жорсткості води достатньо зайти у відповідний розділ меню, занурити вимірювальний щуп у воду і почати тест. Через декілька секунд результат виміру відобразиться на екрані.

екран аналізатора води

Вимірник загальної мінералізації (жорсткості) води призначений для виміру загальної кількості розчинених часток (рівня вмісту солей) в питній воді. З його допомогою можна ефективно діагностувати роботу очисних систем і побутових фільтрів, в т.ч. перевіряти працездатність систем зворотного осмосу. Чим вище виміряне значення TDS, тобто загальній мінералізації, тим більше у воді домішок.

Технічні параметри з інструкції

Параметр Значення
Вимірювані продукти 62 шт.
Тип індикації цифрова
Вимірювані концентрації нітратів 20...5000 мг/кг
Похибка вимірювання нітратів 12%
Діапазон виміру загальної мінералізації води 0...1999 ppm
К-ть батарей (типорозмір) вбудований акумулятор
Розміри 147х54х21 мм
Вага 95 г
Гарантія 12 міс.

порівняти з іншими нітратомірами