Побутовий нітрат-тестер з аналізатором води "Greentest new" (2 в 1)

Побутовий нітрат-тестер з аналізатором води ANMEZ Greentest new
Ціна: 3180 грн.


"Greentest new" використовується в побуті і призначений для оцінки концентрації нітратів в свіжих овочах, фруктах, грибах, м'ясі, а також для вимірювання загального солевмісту (мінералізації) води. Не застосовується для соків, маринадів або продуктів, які прошлі кулінарну обробку.

Greentest new вигляд збоку  Greentest new вигляд ззаду  Висновок на Greentest (Україна)
клікніть по картинці, щоб збільшити зображенння

Конструктивно складається з моноблока з кольоровим сенсорним дисплеєм. В нижній частині розташований знімний ковпачок, що закриває два гострих вимірювальних щупа. У верхній частині корпусу розташована кнопка включення. Живлення приладу здійснюється від вбудованого акумулятора. Додаткова властивість - вбудований магніт, завдяки якому прилад можна чіпляти на металеву поверхню. Передбачено автоматичне відключення живлення при тривалому простоюванні. Основний колір корпусу - білий. У комплект входить сам прилад, USB-шнур з зарядним блоком, чохол, інструкція, коробка.

Вимірювальні зонди Greentest new  Кнопка включення Greentest new  Упаковка від Greentest new
клікніть по картинці, щоб збільшити зображенння

Нітрат-тестер дозволяє проводити виміри в 61 виді овочів, фруктів, м'ясі і грибах, включаючи: абрикос, авокадо, ананас, кавун, баклажан, банан, батат, брокколі, виноград, грушу, джекфрут, диню, імбир, кабачок, капусту (в т.ч. пекінську і кольорову), карамболу, картоплю, ківі, полуницю, кукурудзу, лічі, цибулю (зелену і ріпчасту), лонган, люффу, манго, моркву, огірок, персик, перець солодкий, пітайю, помідор, редис, редьку, салат, буряк, селеру, сливу, спаржу, таро, гарбуз, хурму, цитрусові (апельсин), черешню, часник, яблуко, ямс і ін. Для виміру ніратов досить включити прилад, зайти в розділ "овочі", "фрукти" або "м'ясо", вибрати продукт, увіткнути в нього щуп і почати тест.

вибір продукту   запуск вимірювання

Через декілька секунд результат вимірювання відобразиться на екрані в одному з трьох видів.

вміст в нормі  підвищений вміст  небезпечний вміст
клікніть по картинці, щоб збільшити зображенння

Для виміру загальної мінералізації води достатньо зайти у відповідний розділ меню, занурити вимірювальні щупи у воду і почати тест. Через декілька секунд результат виміру відображуватиметься на екрані.

екран аналізатора води

Вимірювач загальної мінералізації води (інші назви: солемір або TDS-метр (Total Dissolved Solids)) призначений для виміру загальної кількості розчинених часток (рівня вмісту солей) у питній воді. З його допомогою можна ефективно діагностувати роботу очисних систем і побутових фільтрів, у т.ч. перевіряти працездатність систем зворотного осмосу. Чим вище виміряне значення TDS, тобто загальної мінералізації, тим більше у воді домішок.

Технічні параметри з інструкції

Параметр Значення
Вимірювані продукти 61 шт.
Тип індикації цифрова
Вимірювані концентрації нітратів 0...10000 мг/кг
Похибка вимірювання нітратів 10%
Діапазон виміру загальної мінералізації води 0...999 ppm
К-ть батарей (типорозмір) вбудований акумулятор
Розміри 122х52х14 мм
Вага 85 г
Гарантія 12 міс.

порівняти з іншими нітратомірами