Нітрат-тестер побутовий ANMEZ "Greentest-2" (для свіжих овочів, фруктів, грибів, м'яса, риби)

Greentest-2

Ціна: 2400 грн.
Наявність: так

ANMEZ "Greentest-2" призначена для визначення вмісту нітратів у свіжих продуктах харчування.

   
клікніть по картинці, щоб збільшити зображення

Конструктивно "Greentest-2" є моноблоком з кольоровим сенсорним дисплеєм. В нижній частині розташований знімний ковпачок, що закриває гострі вимірювальні щупи. У верхній частині корпусу розташована кнопка включення. Живлення приладу здійснюється від вбудованого акумулятора. Додаткова властивість - вбудований магніт, завдяки якому прилад можна чіпляти на металеву поверхню. Передбачено автоматичне відключення живлення при тривалому простоюванні. Мови інтерфейсу: українська, російська, англійська. У комплект входить сам прилад, USB-шнур з зарядним блоком, чохол, інструкція, коробка.


клікніть по картинці, щоб збільшити зображення

Пристрій має Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи України, виданий Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Вимірювання нітратів:

"Greentest-2" може визначати нітрати у більш ніж 60 видів овочів, фруктів, грибах, м'ясі та рибі, включаючи: абрикос, авокадо, ананас, кавун, баклажан, банан, батат, брокколі, виноград, грушу, джекфрут, диню, імбир, кабачок, капусту (в т.ч. пекінську і кольорову), карамболу, картоплю, ківі, полуницю, кукурудзу, лічі, цибулю, лонган, люффу, манго, моркву, огірок, персик, перець, пітайю, помідор, редис, редьку, салат, буряк, селеру, сливу, спаржу, таро, гарбуз, хурму, цитрусові, черешню, часник, яблуко, ямс та ін. Перелік продуктів постійно доповнюється.

   
клікніть по картинці, щоб збільшити зображення

Для вимірювання нітратів достатньо включити прилад, зайти в розділ "овочі", "фрукти", "м'ясо" або "риба", вибрати продукт, увіткнути в нього щупи і почати тест. Через декілька секунд результат вимірювання відобразиться на екрані разом з одним з 3-х повідомлень: "Перевірено, вміст нітратів у нормі", "Увага, вміст нітратів підвищений" або "Обережно, вміст нітратів надмірний". Якщо вміст нітратів незначний (менше 30 мг/кг) на экран виводиться значення "<30". Норма вмісту нітратів вказана в приладі і для кожного продукту своя.

Основні технічні характеристики "Greentest-2":

Параметр Значення
Вимірювані продукти більше 60 шт.
Тип індикації цифрова
Вимірювані концентрації нітратів 0...10000 мг/кг
Діапазон виміру потужності дози -
Діапазон виміру накопиченої дози -
Діапазон виміру жорсткості води -
Діапазон виміру електромагнітного поля -
Тип живлення вбудований акумулятор
Розміри 122х52х14 мм
Вага 90 г
Гарантія 12 міс.