Побутовий нітрат-тестер "Greentest"

Побутовий нітрат-тестер ANMEZ Greentest білий
Ціна: 2400 грн.


"Greentest" призначений для використання в побуті і оцінки концентрації нітратів в свіжих овочах, фруктах, грибах, м'ясі. Не застосовується для води, соків, маринадів або продуктів, які прошлі кулінарну обробку.

Greentest ECO new вигляд збоку  Greentest вигляд ззаду  Висновок на Greentest (Україна)
клікніть по картинці, щоб збільшити зображенння

Конструктивно складається з моноблока з кольоровим сенсорним дисплеєм. В нижній частині розташований знімний ковпачок, що закриває гострий вимірювальний щуп. У верхній частині корпусу розташована кнопка включення. Живлення приладу здійснюється від вбудованого акумулятора. Додаткова властивість - вбудований магніт, завдяки якому прилад можна чіпляти на металеву поверхню. Передбачено автоматичне відключення живлення при тривалому простоюванні. Основний колір корпусу - білий. У комплект входить сам "Грінтест", USB-шнур з зарядним блоком, чохол, інструкція, коробка.

Вимірювальний зонд Greentest  Кнопка включення Greentest  Упаковка від Greentest
клікніть по картинці, щоб збільшити зображенння

Нітрат-тестер дозволяє проводити виміри в 62 видах овочів, фруктів, м'ясі, рибі і грибах, включаючи: абрикос, авокадо, ананас, кавун, баклажан, банан, батат, брокколі, виноград, грушу, джекфрут, диню, імбир, кабачок, капусту (в т.ч. пекінську і кольорову), карамболу, картоплю, ківі, полуницю, кукурудзу, лічі, цибулю (зелену і ріпчасту), лонган, люффу, манго, моркву, огірок, персик, перець солодкий, пітайю, помідор, редис, редьку, салат, буряк, селеру, сливу, спаржу, таро, гарбуз, хурму, цитрусові (апельсин), черешню, часник, яблуко, ямс і ін. Для виміру ніратов досить включити прилад, зайти в розділ "овочі", "фрукти" або "м'ясо", вибрати продукт, увіткнути в нього щуп і почати тест.

вибір продукту   запуск вимірювання

Через декілька секунд результат вимірювання відобразиться на екрані в одному з трьох видів.

вміст в нормі  підвищений вміст  небезпечний вміст
клікніть по картинці, щоб збільшити зображенння


Відео: "Greentest" в дії

Технічні параметри з інструкції

Параметр Значення
Вимірювані продукти 62 шт.
Тип індикації цифрова
Вимірювані концентрації нітратів 0...10000 мг/кг
Похибка вимірювання нітратів 10%
К-ть батарей (типорозмір) вбудований акумулятор
Розміри 122х52х14 мм
Вага 85 г
Гарантія 12 міс.

порівняти з іншими нітратомірами