Нітрат-тестер з TDS-метром "Greentest-Mini" (2 в 1) для смартфону (нітрати + тестер жорсткості води)

Greentest-Mini

Ціна: 2450 грн.
Наявність: так

Модель ANMEZ "Greentest-Mini" підключається до смартфону по bluetooth-каналу і включає в себе наступні функції:

- визначення нітратів в продуктах;
- вимірювання жорсткості води.

   
клікніть по картинці, щоб збільшити зображення

Конструктивно "Greentest-Mini" є моноблоком з однією кнопкою включення і чорно-білим індикатором на якому відображується статус підключення до смартфону і заряд акумулятора. У нижній частині корпусу розташовані висувні зонди за допомогою яких вимірюється вміст нітратів і жорсткість води. Управління приладом, запуск і перегляд результатів вимірювань здійснюється за допомогою смартфона на якому встановлений додаток "Greentest" (можна завантажити з Play Маркету). Є можливість фотографувати вимірюваний продукт, а також передбачено автоматичне відключення живлення при тривалому простоюванні. Мови інтерфейсу: українська, російська, англійська. У комплект входить сам прилад, USB-шнур, шнурок, інструкція, коробка.


клікніть по картинці, щоб збільшити зображення

Пристрій має Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи України, виданий Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Вимірювання нітратів:

"Greentest-Mini" може визначати нітрати у більш ніж 60 видів овочів, фруктів, грибах, м'ясі та рибі, включаючи: абрикос, авокадо, ананас, кавун, баклажан, банан, батат, брокколі, виноград, грушу, джекфрут, диню, імбир, кабачок, капусту (в т.ч. пекінську і кольорову), карамболу, картоплю, ківі, полуницю, кукурудзу, лічі, цибулю, лонган, люффу, манго, моркву, огірок, персик, перець, пітайю, помідор, редис, редьку, салат, буряк, селеру, сливу, спаржу, таро, гарбуз, хурму, цитрусові, черешню, часник, яблуко, ямс та ін. Перелік продуктів постійно доповнюється.

   
клікніть по картинці, щоб збільшити зображення

Для вимірювання нітратів потрібно включити прилад, відкрити додаток на смартфоні і встановити з'єднання, висунути вимірювальні щупи, вибрати в меню продукт, увіткнути в нього щупи і почати тест. Через декілька секунд результат вимірювання відображуватиметься на екрані смартфона разом з одним з 3-х повідомлень: "Перевірено, вміст нітратів у нормі", "Увага, вміст нітратів підвищений" або "Обережно, вміст нітратів надмірний". Якщо вміст нітратів незначний (менше 30 мг/кг) на экран виводиться значення"<30". Норма вмісту нітратів для кожного продукту своя.

Вимірювання жорсткості води:

Для вимірювання загальної мінералізації (жорсткості) води потрібно включити прилад, відкрити додаток на смартфоні і встановити з'єднання, висунути вимірювальні щупи, зайти у відповідний розділ меню, занурити вимірювальні щупи у воду і почати тест. Через декілька секунд результат виміру відобразиться на екрані з повідомленням: "м'яка", "средня жорсткість", "досить жорстка", "жорстка", "дуже жорстка".

 
клікніть по картинці, щоб збільшити зображення

За допомогою такого вимірювання можна діагностувати роботу очисних систем і побутових фільтрів, у т.ч. перевіряти працездатність систем зворотного осмосу. Чим вище виміряне значення, тим більше у воді солевих домішок. Норма - близько 100 ррм.

Основні технічні характеристики "Greentest-Mini":

Параметр Значення
Вимірювані продукти більше 60 шт.
Тип індикації цифрова
Вимірювані концентрації нітратів 0...10000 мг/кг
Діапазон виміру потужності дози -
Діапазон виміру накопиченої дози -
Діапазон виміру жорсткості води 0...999 ppm
Діапазон виміру електромагнітного поля -
Тип живлення вбудований акумулятор
Розміри 100х30х18 мм
Вага 30 г
Гарантія 12 міс.