Нітрат-тестер з дозиметром, TDS-метром "Greentest-Eco Mini" (3 в 1) для смартфону (нітрати + жорсткість води + радіація)

Greentest-Eco Mini

Ціна: 3050 грн.
Наявність: так

Модель ANMEZ "Greentest-Eco Mini" підключається до смартфону по bluetooth-каналу і включає в себе наступні функції:

- визначення нітратів в продуктах;
- оцінка радіаційного фону;
- вимірювання жорсткості води.

   
клікніть по картинці, щоб збільшити зображення

Конструктивно "Greentest-Eco Mini" є моноблоком з однією кнопкою включення і чорно-білим індикатором на якому відображується статус підключення до смартфону і заряд акумулятора. У нижній частині корпусу розташовані висувні зонди за допомогою яких вимірюється вміст нітратів і жорсткість води. Управління приладом, запуск і перегляд результатів вимірювань здійснюється за допомогою смартфона на якому встановлений додаток "Greentest" (можна завантажити з Play  Маркету). Є можливість фотографувати вимірюваний продукт, а також передбачено автоматичне відключення живлення при тривалому простоюванні. Мови інтерфейсу: українська, російська, англійська. У комплект входить сам прилад, USB-шнур, шнурок, інструкція, коробка.


клікніть по картинці, щоб збільшити зображення

Пристрій має Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи України, виданий Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Вимірювання нітратів:

"Greentest-Eco Mini" може визначати нітрати у більш ніж 60 видів овочів, фруктів, грибах, м'ясі та рибі, включаючи: абрикос, авокадо, ананас, кавун, баклажан, банан, батат, брокколі, виноград, грушу, джекфрут, диню, імбир, кабачок, капусту (в т.ч. пекінську і кольорову), карамболу, картоплю, ківі, полуницю, кукурудзу, лічі, цибулю, лонган, люффу, манго, моркву, огірок, персик, перець, пітайю, помідор, редис, редьку, салат, буряк, селеру, сливу, спаржу, таро, гарбуз, хурму, цитрусові, черешню, часник, яблуко, ямс та ін. Перелік продуктів постійно доповнюється.

   
клікніть по картинці, щоб збільшити зображення

Для вимірювання нітратів потрібно включити прилад, відкрити додаток на смартфоні і встановити з'єднання, висунути вимірювальні щупи, вибрати в меню продукт, увіткнути в нього щупи і почати тест. Через декілька секунд результат вимірювання відображуватиметься на екрані смартфона разом з одним з 3-х повідомлень: "Перевірено, вміст нітратів у нормі", "Увага, вміст нітратів підвищений" або "Обережно, вміст нітратів надмірний". Якщо вміст нітратів незначний (менше 30 мг/кг) на экран виводиться значення"<30". Норма вмісту нітратів для кожного продукту своя.

Вимірювання радіації:

Для вимірювання радіаційного фону достатньо включити прилад, відкрити додаток на смартфоні і встановити з'єднання, увійти до меню "Радіація" і піднести прилад якомога ближче до предмету, що Вас цікавить (для отримання достовірного результату потрібно трохи почекати, поки набереться статистика).

 
клікніть по картинці, щоб збільшити зображення

Весь цей час на екрані безперервно відображуватиметься поточне значення радіаційного фону і буде виводитися відповідне повідомлення ("радіаційний фон у нормі", "радіаційний фон підвищений" або "радіаційний фон небезпечний"). При необхідності поріг попередження може бути змінений користувачем. Норма в Україні - до 0.3 мкЗв/год.

Вимірювання жорсткості води:

Для вимірювання загальної мінералізації (жорсткості) води потрібно включити прилад, відкрити додаток на смартфоні і встановити з'єднання, висунути вимірювальні щупи, зайти у відповідний розділ меню, занурити вимірювальні щупи у воду і почати тест. Через декілька секунд результат виміру відобразиться на екрані з повідомленням: "м'яка", "средня жорсткість", "досить жорстка", "жорстка", "дуже жорстка".

 
клікніть по картинці, щоб збільшити зображення

За допомогою такого вимірювання можна діагностувати роботу очисних систем і побутових фільтрів, у т.ч. перевіряти працездатність систем зворотного осмосу. Чим вище виміряне значення, тим більше у воді солевих домішок. Норма - близько 100 ррм.

Основні технічні характеристики "Greentest-Eco Mini":

Параметр Значення
Вимірювані продукти більше 60 шт.
Тип індикації цифрова
Вимірювані концентрації нітратів 0...10000 мг/кг
Діапазон виміру потужності дози 0...9.99 мкЗв/год
Діапазон виміру накопиченої дози -
Діапазон виміру жорсткості води 0...999 ppm
Діапазон виміру електромагнітного поля -
Тип живлення вбудований акумулятор
Розміри 100х30х18 мм
Вага 30 г
Гарантія 12 міс.