Порядок доставки

Прилади для вимірювання нітратів можна забрати самостійно за попередньою домовленістю у нас в київському офісі (див. схему проїзду), або можна замовити доставку по Києву, яка здійснюється кур'єром в будні дні (у вихідні - за домовленністю), протягом 24 годин (при наявності товару на складі) з моменту замовлення або надходження грошей на наш розрахунковий рахунок. Вартість доставки по Києву: 40 грн.

Доставка по Україні здійснюється через Нову пошту. Також можливе пересилання через інші транспортні компанії. Відправлення здійснюється протягом 24 годин (при наявності товару на складі) з моменту замовлення або надходження грошей на наш розрахунковий рахунок. Час пересилання залежить від дальності пересилання і визначається перевізником. Вартість пересилання залежить від вартості товару, дальності транспортування і визначається перевізником.


Порядок пересилання товару по Україні з післяплатою (оплатою при одержанні) через Нову пошту:

- покупець по телефону або електронній пошті вказує найменування і кількість потрібних йому нітратомірів, ПІБ одержувача, місто і контактний телефон (мобільний);
- після одержання замовлення ми відправляємо посилку до вказаного міста і повідомляємо покупцю номер товаро-транспортної накладної;
- після прибуття відправлення покупець іде на склад перевізника, оплачує заявлену вартість посилки + послуги перевізника і отримує посилку.
- для отримання посилки покупець повинен знати номер товаро-транспортної накладної, мати при собі документ що посвідчує особу (паспорт або водійське посвідчення), а також, у випадку відправлення вантажу на юридичну особу, мати довіреність або довірчий лист від фірми з мокрою печаткою на право отримання вантажу.